ایسنا: جزئیات حادثه تیراندازی بهبهان+مصاحبه فرماندار

به گزارش بهبهانما فرماندار بهبهان گفت: حادثه تیراندازی شب گذشته به دلیل اختلافات قومی بوده و هر دو طرف درگیری دستگیر شده‌اند.

حسین ملک‌خدایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حادثه تیراندازی دیشب (2 آبان) به دلیل اختلافات قومی اتفاق افتاده و هر دو طرف درگیری دستگیر شده‌اند.

وی افزود: در تیراندازی شب گذشته که به دلیل اختلافات قبلی اتفاق افتاد، حدود 5، 6 نفر با ساچمه زخمی شدند که به صورت سرپایی درمان شده‌اند. این حادثه در شهر بهبهان روبه‌روی امامزاده حیدر به وقوع پیوست و حمله به هیات عزاداری یا عزاداران حسینی نبوده است بلکه چند نفر به دلیل اختلافات قومی با یکدیگر درگیر شدند، که عوامل این تیراندازی به سرعت دستگیر شدند.

سرهنگ سید رحمان موسوی، معاون فرماندهی انتظامی خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، خبر تیراندازی به هیات عزاداری حسینی در شهرستان بهبهان را تکذیب کرد.

وی اظهار کرد: شایعه تیراندازی به عزاداران حسینی در شهرستان بهبهان کذب است و چنین اتفاقی در استان خوزستان رخ نداده است. از مردم تقاضا می‌کنیم به شایعاتی که در فضای مجازی و رسانه‌های غیررسمی منتشر می‌شود توجه نکرده و تنها به اخبار رسانه‌های رسمی اعتماد کنند.

شب گذشته خبر و عکس‌هایی مبنی بر تیراندازی به هیات عزاداری در شهرستان بهبهان و زخمی شدن چهار نفر در این حادثه در شبکه‌های مجازی منتشر شد.

کد خبر : 4906