انتصاب
با حکم استاندار خوزستان:

سرپرست بخشداری زیدون و مرکزی بهبهان منصوب شدند

احسان موحدنیا| صادق خلیلیان استاندار خوزستان، با صدور احکام جداگانه سرپرستان بخشداری زیدون و مرکزی در بهبهان را منصوب کرد.

به موجب این احکام مهدی حجت به عنوان سرپرست بخشداری زیدون بهبهان و احمد شجاعی به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی بهبهان منصوب شدند.

مهدی حجت از فعالین سیاسی و فرهنگی و کارمند بخشداری مرکزی بهبهان است وی سابقه مشاور جوان فرماندار بهبهان را در کارنامه خود دارد.

مهدی حجت سرپرست بخشداری زیدون

عکس: مهدی حجت سرپرست بخشداری زیدون – نفر اول سمت راست- مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس بهبهان

احمد شجاعی نیز پیش از انتصاب مسئولیت بخشداری تشان را عهده دار بود.

زیدون در ۴۰ کیلومتری جنوب شرقی بهبهان واقع است.

 

بیشتر بخوانید:
شائبه دخالت در انتصابات!

دیده بان نماینده


Warning: Use of undefined constant DESC - assumed 'DESC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/behbaha3/public_html/wp-content/themes/Behbahanema v1.0/inc/content-candidate-posts.php on line 73

حبیب الله کشت زر – نماینده مردم بهبهان در مجلس دهم

در این بخش به بررسی وعده های انتخاباتی نماینده بهبهان در مجلس شورای اسلامی می پردازیم. سعی می کنیم کلیه برنامه های اجرایی، کاری، ملاقاتها در مجلس و شهرستان را جهت اطلاع عموم منعکس کنیم.

عدول از وعده های انتخاباتی و فرصت سوزی در دوره های قبل منجر به عقب ماندگی توسعه شهر بهبهان شده است. لذا بر آن شدیم تا بخش جدیدی را برای بررسی اقدامات نماینده مردم و با هدف مطالبه گری قانونمند و نظارت مردم بر مسئولین طراحی کنیم. بیشتر بخوانید…

طراحی :: حامد موثق پور