امام جمعه استعفا داد

به گزارش پایگاه خبری بهبهانما،حجت الاسلام ابوعلی امام جمعه بهبهان روز گذشته از سمت امامت جمعه در این شهرستان استعفا داد.

وی که از ماه های گذشته شایعه استعفایش به گوش می رسید روز گذشته با اعلام خبر استعفای خود از تریبون نماز جمعه نمازگزاران را غافلگیر کرد.
حجت الاسلام ابوعلی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به مسئله استعفایش در سال گذشته گفت: بنده هیچ گاه خودم را در حد شهر دارالمومنین بهبهان نمی دانستم و قابلیت این جایگاه بزرگ در بهبهان را نداشتم اما ناچارا قرعه به نام ما افتاد که خدمتگزار این مردم باشیم و افتخاری برای بنده بوده و هست لکن با توجه به اتمام دوره سه ساله بنا به دلایلی اعلام کردم که دیگر نمی توانم ادامه بدهم که البته در همان زمان عزیزان و بزرگوارانی لطف کردند و پیشنهاد دادند که همچنان خدمت شما باشیم و همچنین نهاد امامت جمعه پذیرفتند که بمانم و خدمتگزار باشم  ، اما در ادامه راه دیدم دیگر نمی توانم بمانم .

امام جمعه بهبهان تصریح کرد : مدتهاست که استعفایم را اعلام کردم ودر این مدت نیز پیگیر این قضیه بودم که ان شاء الله بزودی شورای محترم سیاستگزاری ائمه جمعه تصمیم خواهند گرفت که البته در این زمینه گزینه هایی را مطرح کردند .

وی در پایان اظهار داشت : با توجه به اینکه شهرستان بهبهان ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارد باید امام جمعه ای با تجربه و تواناتر انتخاب شود که مسلما شورای محترم و مسئولان استان شناخت خوبی از وضعیت این شهرستان دارند و تصمیم خوبی در این زمینه خواهند گرفت.
حجت الاسلام ابوعلی با اشاره به دلایل استعفایش عنوان کرد:دغدغه بنده همین مسئله مشکلات مردم بود که در پیشگاه خداوند میترسیدم کسی به من مراجعه کند و نتوانم پاسخگو باشم اما عمده دلایل بنده مشکلات جسمی و دیگر دلایلی است که خودم دارم  که جا دارد همین جا از همه مسئولین و کسانی که احیانا از بنده رنجیده شده اند پوزش بطلبم و اعلام می کنم دیگر بنا ندارم نمازجمعه بخوانم و در هیچ جلسه رسمی حضور پیدا نخواهم کرد تا ان شاء الله نهاد امامت جمعه بزودی تصمیم خود را بگیرد.