امدادگر بهبهانی بر بلندای هشتمین قله مرتفع دنیا

عابدنژاد نجاتگر داوطلب این جمعیت در برنامه‌ای حدود ۱ ماهه به قله مانسلو از هیمالیای نپال که هشتمین قله بلند دنیا است صعود کرد.

صعود به کوه

حسین مرشد بهبهانی از صعود ارزشمند علیرضا عابدنژاد نجاتگر جمعیت هلال احمر شهرستان بهبهان به قله ماناسلو خبر داد و گفت: این صعود با حضور جمعی از کوهنوردان حرفه ای انجام گرفته که یکی از اعضا گروه امدادگر و مربی هلال احمر است.
وی افزود: عابدنژاد نجاتگر داوطلب این جمعیت در برنامه‌ای حدود ۱ ماهه به قله مانسلو از هیمالیای نپال که هشتمین قله بلند دنیا است صعود داشته و در انتها نیز پرچم پر افتخار هلال احمر را به اهتزاز در آورد.
رئیس جمعیت هلال احمر بهبهان با اشاره به این که قله مورد اشاره ۸۱۶۳ متر است بیان کرد: توسعه ویژه رشته‌های ورزشی وکاربردی در عملیات های هلال احمر همچون کوهنوردی سبب تقویت توان عملیاتی تیم های عملیاتی امدادونجات خواهد شدو امکان پاسخگویی سریع تر به حوادث را فراهم می آورد.

توسعه ویژه رشته‌های ورزشی وکاربردی در عملیات های هلال احمر همچون کوهنوردی سبب تقویت توان عملیاتی تیم های عملیاتی امدادونجات خواهد شدو امکان پاسخگویی سریع تر به حوادث را فراهم می آورد.

مرشد بهبهانی در پایان ضمن تبریک و خداقوت به این امدادگر و خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر تصریح کرد: این موفقیت و پیروزی از جنبه معنوی متعلق به قاطبه اعضا هلال احمر در سراسر کشور است.

 

بیشتر بخوانید:
تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر بهبهان