مرحله شهرستانی مسابقات اوقاف در بهبهان برگزار می شود

به گزارش بهبهانما، مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه در بهبهان دهه پایانی شهریور برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدامین زارع، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهبهان، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ها به منظور برگزاری مرحله شهرستانی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در این شهرستان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه مرحله شهرستانی این مسابقات قرآنی به میزبانی امامزاده حیدر شهرستان بهبهان برگزار خواهد شد، افزود: به منظور برگزاری این مسابقات، اوقاف بهبهان هماهنگی‌های لازم را با ادارات تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسات قرآنی و دفتر امام جمعه شهرستان صورت داده است.

زارع بیان کرد: این شهرستان با حدود 500 شرکت‌کننده خانم و آقا در مسابقات قرآن سال گذشته حضور داشته است و برای مسابقات امسال نیز اقداماتی در نظر گرفته شده تا موفقیت‌های قرآنی حاصل شود.

وی عنوان کرد: سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در رشته‌های حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل و قرائت تحقیق و ترتیل برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهبهان در پایان گفت: سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در مرحله شهرستانی 20 و 19 شهریورماه در امام‌زاده حیدر شهرستان بهبهان برگزار می‌شود.

کد خبر : 4316