دستگیری کلاهبرداران ۵۰۰ میلیاردی در بهبهان

در پی دریافت چند فقره مرجوعه قضائی مبنی بر کلاهبرداری کلان تحت عنوان فروش گنج و عتیقه‌جات، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

بهبهان‌ما- سردار محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت چند فقره مرجوعه قضائی مبنی بر کلاهبرداری کلان تحت عنوان فروش گنج و عتیقه‌جات، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس پس از اخذ اظهارات شکات و شواهد مختلف، پس از انجام یک‌ سری اقدامات فنی و تخصصی ‏سرکرده باند که خود را نماینده مسوولان کشوری و لشکری معرفی می‌کرد شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان گفت: در این ارتباط چهار نفر دیگر اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: طبق بررسی‌ها و اعترافات کلاهبرداران مشخص شد با این شگرد از چندین شهروند کلاهبرداری کردند که تاکنون پنج نفر به پلیس مراجعه کرده‌اند.

صالحی با بیان اینکه تاکنون مبلغ کلاهبرداری شده ۵۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: شهروندانی که از طریق شیوه مذکور از آنان کلاهبرداری صورت گرفته با در دست داشتن مستندات، جهت احقاق حقوق خود به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان بهبهان مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:
دستگیری سارقان طلا و جواهرات در بهبهان