حکم وزیر علوم برای ریاست دانشگاه بهبهان صادر شد

وزیر علوم براساس تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، در احکام جداگانه‌ای روسای دانشگاه‌های اصفهان، مازندران، شهید باهنر کرمان، صنعتی اراک و صنعتی خاتم الانبیاء(ص) را منصوب کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، براساس این احکام دکتر هوشنگ طالبی حبیب آبادی به ریاست دانشگاه اصفهان، دکتر سیدخلاق میرنیا به ریاست دانشگاه مازندران، دکتر محمد علی طاهر به ریاست دانشگاه شهید باهنر کرمان، دکتر محسن نجفی به ریاست دانشگاه صنعتی اراک و دکتر سید منصور سید نژاد به ریاست دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) منصوب شدند.

در این احکام آمده است: ” نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی در امر آموزش عالی و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب این حکم برای مدت چهار سال به عنوان رئیس دانشگاه منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است : از جنابعالی انتظار دارد که بر اساس اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربیات مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و همفکری با سایر مسئولان، گام‌های مؤثری در جهت اعتلای نظام آموزش عالی کشور و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بردارید. ضروری است در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه با اتکال به خدای تعالی بکوشید.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، پیش از این، روسای مورد اشاره با سمت سرپرست دانشگاه مشغول فعالیت بودند.

کد خبر : 5164