مژدهی پور کاندیدای جدید حوزه بهبهان

به گزارش بهبهانما، به نقل از پایگاه محلی “جمانیوز“حضور دکتر علی مژدهی پور در شهرستان کهگیلویه در هفته گذشته و جلسات ایشان با نزدیکان  خود وجلسات مستمر با کاندیدهای اصولگرای شهرستان ،طبق معمول حکایت از فراهم کردن زمینه  حضور ایشان همانند دیگر نامزدها در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی دارد .

به گزارش“جمانیوز”و به نقل ازمنابع مطلع و آگاه نزدیک به دکتر علی مژدهی پور که خواست نامش فاش نشود روز گذشته در گفتگو باخبرنگار “جمانیوز” از اعلام آمادگی و درخواست تعدادی از رؤسای ادارات و مردم شهرستان “بهبهان” جهت حضور ایشان در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه خبرداد. این منبع  آگاه گفت : درحال بررسی ومشورت کردن  در مورد دعوت مردم ورؤسای ادارات و رایزنی با دکترمژدهی پور هستیم تا اگر شرایط حضور ایشان در شهرستان بهبهان فراهم شود در این شهرستان نامزد انتخابات مجلس شوند.

“دکتر مژدهی پور “رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی کشور دو دور قبل در انتخابات مجلس شورای اسلامی کهگیلویه شرکت کردند که توفیقی نداشت.

“محمد موحد” نماینده سابق مردم “کهگیلویه “در مجلس در کارنامه ی نمایندگی خود ،نمایندگی مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی را دارند.

به نظر می رسد بازی شطرنج انتخابات  مجلس شورای اسلامی  در شهرستان های کهگیلویه،چرام،یهمئی ولنده  هر روز وارد فاز جدیدی می شود که باید دید اعلان این خبر تاکتیک جریان اصولگرایی است یا اختلاف جریان اصولگرایی!!!