۱۰ هکتار از بستر رودخانه مارون در بهبهان آزادسازی شد

بهبهان‌ما- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان از آزادسازی ۱۰ هکتار از اراضی بستر فعال رودخانه مارون در این شهرستان خبر داد.

بهبهان - زیر پل مارون

بهبهان‌ ما- به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان علیرضا قاسمی‌نژاد با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح رفع تصرف اراضی ملی و آزادسازی حریم و بستر رودخانه‌ها، صبح امروز ۱۰ هکتار از اراضی بستر رودخانه مارون رفع تصرف شد.


وی با تقدیر از همکاری نهادهای مختلف در تحقق این دستاورد  ادامه داد: در ادامه با حضور در منطقه لاسبید بهبهان، تعدادی ساختمان به وسعت ۲۰ هکتار در ۸۰ قطعه از زمین‌های این منطقه که به صورت غیرمجاز تغییر کاربری شده بود، تخریب شد.


وی ضمن تقدیر از حمایت‌های رئیس کل دادگستری، فرماندهی انتظامی استان، معاون سیاسی امنیتی استاندار و ادارات دیگر و بسیج شهرستان و سایر اعضای شورای تامین، هشدار داد: این دادستانی با هرگونه تصرف در بستر رودخانه و همچنین ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی، در چارچوب قانون و با جدیت و بدون اغماض، مقابله می‌کند.

بهبهان زیر پل مارون 2

بهبهان زیر پل مارون 2

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان چندی پیش از تکمیل تحقیقات در یک پرونده زمین خواری دراین شهرستان خبر داده و گفته بود: در جریان این تحقیقات، تعداد ۱۳۳ نفر متهم شناسایی و تفهیم اتهام شدند.

 

بیشتر بخوانید:
لزوم ورود جدی دادستان کل کشور به مسئله ریزگردها