مدیر عامل جدید سیمان بهبهان کیست؟!

دکتر مصطفی آذرخیل به عنوان مدیر عامل جدید سیمان بهبهان منصوب شد.

بهبهان- دکتر مصطفی آذرخیل به عنوان مدیر عامل جدید سیمان بهبهان منصوب شد.

دکتر مصطفی آذرخیل متولد تهران و دانش آموخته رشته مدیریت در گرایش های صنعتی و دولتی است.

وی از مدیران اجرایی کشور و مشاور در عرصه های مختلف صنعتی و بازرگانی بخش های دولتی و خصوصی کشور، نویسنده، عضو سرای اهل قلم و مدرس است.

آذرخیل در سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت تندیس مدیر شایسته ملی گردید.

وب سایت قلمنا نوشت:

باتوجه به اینکه برخی شرکت های زیرمجموعه وزارت کار طی سالیان گذشته از عدم وجود مدیران جوان، علمی، پرتحرک و با ارتباط رنج می بردند، این روزها شاهد آن هستیم بعضی انتصابات در زیر مجموعه این وزارتخانه نوید بخش روزهای خوب و درخشان را مخصوصا به مردم خطه زرخیز خوزستان می دهد.

در همین زمینه مطلع شدیم مصطفی آذرخیل فارغ التحصیل رشته مدیریت در گرایش های صنعتی و دولتی، از مدیران نمونه صنعتی کشور که در سال ۱۳۹۳ هم موفق به کسب تندیس مدیر شایسته ملی شده بود، بر صندلی مدیرعاملی سیمان بهبهان تکیه زده است.

مصطفی آذرخیل - مدیر عامل سیمان بهبهان

مصطفی آذرخیل – مدیر عامل سیمان بهبهان

او همچنین عضویت در هیات مدیره شرکت توسعه صادرات صنعت سیمان منطقه آزاد اروند، مدیریت بازرگانی شرکت خدمات مهندسی سیمان فارس و خوزستان، مدیریت در کمیته های ساماندهی، فروش و صادرات هلدینگ سیمان فارس و خوزستان را نیز در کارنامه خود دارد.

وی نویسنده کتاب های نوآوری نرم در سازمان سخت و پیشه در نت است که این مهم نشان از مدیریت علمی و آماری دقیق در این شرکت طی روزها و سالهای آینده خواهد بود.

امید به آن می رود دولت سیزدهم بتواند از مدیران سالخورده و تجربی استان کم کم عبور کرده و جوانانی علمی، انقلابی و پرتحرک همچون آذرخیل را بیشتر به کار بگمارد تا شاهد توسعه روزافزون ایران اسلامی باشیم.

بیشتر بخوانید:
پاداش ۱۵۰ میلیونی برای اعضای هیئت مدیره سیمان بهبهان