بازدید فرماندار از نمایشگاه دستاورد های اداره ورزش

به گزارش بهبهان ما ؛  حسین ملک خدایی در نمایشگاه دستاورد های اداره ورزش و جوانان شهرستان که در هفته تربیت بدنی برگزار شد حضور یافت.

وی اظهار داشت : خوشبختانه ورزش بهبهان روزهای خوبی را به نسبت امکانات ناچیز این حوزه  در یک سال اخیر پشت سر گذاشته است

وی ادامه داد: آنچه که ثمره آن پیشرفت و توسعه ورزش بهبهان است، بی شک نتیجه و حاصل تلاش دسته جمعی کارکنان دلسوز اداره ورزش و جوانان و همچنین حمایت مسئولان محلی و خدمت صادقانه عزیزان فعال در هیئت ها، باشگاه ها و تیم های ورزشی است.

فرماندار بهبهان تصریح کرد : در این نمایشگاه سعی شده است تا گوشه ای از مهمترین بخش های موفقیت ها و عملکرد ورزش بهبهان در حوزه های مختلف به نمایش در بیاید.

وی بیان داشت: در نمایشگاه تصاویر و اطلاعات مربوط به موفقیت های ورزشکار نخبه شهرستان در میادین برون مرزی اعم از آسیایی، جهانی و بین المللی به نمایش در آمده است، افتخارآفرینانی که در شته هایی نظیر کشتی فرنگی، رزمی ، موتورسواری و چندین رشته ورزشی دیگر موجب سربلندی نام بهبهان در میادین مختلف شده اند ، آمده بود.

فرماندار شهرستان از ارائه تصاویری از همایش های بزرگ پیاده روی خانوادگی برگزار شده در شهرستان خبر داد و عنوان کرد: در پیاده روی خانوادگی که نشان دهنده حضور گسترده و وصف ناپذیر مردم و علاقمندی آنها به ورزش همگانی است، خوب کار شده است .

ملک خدایی با تمجید از طرح و برنامه های این اداره در رشد و توسعه ورزش، عنوان داشت: این برنامه ها موجب افزایش میزان علاقمندی مردم بهبهان به ورزش به خصوص حضور در فعالیت های ورزش همگانی شده است. و خوشبختانه استقبال از برنامه های ورزش همگانی به خصوص همایش های پیاده روی خانوادگی آنقدر خوب و مثالزدنی است که مرتب از سوی مردم و شهروندان  با درخواست های متعدد برای تداوم در برگزاری این همایش ها وجود دارد

فرماندار شهرستان در پایان گفت: روند خوبی را بر ورزش شهرستان شاهد هستیم و موفقیت های به دست آمده در رشته های مختلف  ورزش شهرستان را نشان از پیشرفت های خوبی در این حوزه دانست و اظهار امیدواری کرد که با تامین امکانات مورد نیاز ورزشکاران شاهد موفقیت های بیشتر آنان باشیم

 

منبع فرمانداری بهبهان

 

پایان خبر

کد خبر : 1688