افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای شمالی بخش زیدون با حضور نماینده شهرستان

به گزارش بهبهانما، به نقل از فارس محمدباقر شریعتی ظهر امروز در آیین افتتاح پروژه‌های گازرسانی به روستاهای بخش شمالی زیدون که با حضور مسئولان صورت گرفت، اظهار کرد: ما مجریان قانون با همکاری، همدلی و همزبانی بیشتر می‌توانیم در این مناطق محروم شاهد شکوفایی، تدبیر و امید باشیم.

وی افزود: سردشت زیدون با مردمانی آگاه و با اصالت و با تمدن که دارای خصلت‌های با ارزشی هستند، توانسته در طول انقلاب اسلامی نقش خوبی ایفا کند.

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: منطقه زیدون یک منطقه مستقل است که مردمان آن روی پای خود می‌ایستند و افتخارآفرینی می‌کنند.

شریعتی با بیان اینکه به همت همین مردم ما توانسته‌ایم به تولید پایدار برسیم و اقتصاد خود را شکوفا کنیم، گفت: پروژه گازرسانی به روستاهای شمالی بخش زیدون با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد و 650 میلیون تومان به همت مسئولان در راستای رفاه مردم و آرامش و آسایش این روستائیان کار بسیار بزرگی است.

وی متذکر شد: در سه ماهه نخست سال فقط 28 درصد از اعتبارات تحقق یافته، این اقدامات محقق نمی‌شود مگر به همت و صبر و حوصله مردم که همیشه در صحنه هستند.

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در همین شرایط سخت که تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی و داخلی رخ داده، کارهای بسیار بزرگی در حال انجام است.

شریعتی در پایان ضمن اشاره به پروژه گازرسانی به 24 روستای بخش جنوبی زیدون افزود: امید است با پیگیری‌های مسئولان این پروژه هم تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

کد خبر : 4287