با حضور مسئولان

انتصاب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بهبهان

اردوان نجفی عضویت هیئت علمی گروه علوم پایه واحد بهبهان و معاونت علمی و فناوری و معاونت توسعه و منابع این دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارد.

انتصاب

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بهبهان، در مراسمی با حضور علی افروس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان، آیت‌الله محمد ناصری امام جمعه بهبهان و جمعی از مسؤلان استانی و شهرستان بهبهان از خدمات یکساله سجاد طیبی رئیس قدیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان تجلیل و اردوان نجفی به عنوان رئیس جدید این واحد دانشگاهی معرفی شد.

افروس در این مراسم، راه‌اندازی دانشکده‌های مهارت محور را مهم‌ترین برنامه دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تربیت نیرو‌های خلاق و ماهر همتراز با نیاز جامعه عنوان کرد. وی افزود: تحول در روش‌های یاددهی و یادگیری، یکپارچگی و وحدت در مدیریت منابع انسانی و تقویت و تعمیق ارتباط با خانواده‌ها از مهم‌ترین استراتژی‌های مدنظر دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با بیان گزارشی از عملکرد ۱۰ ماهه گذشته استان خوزستان بر رشد درآمد‌های غیر شهریه‌ای واحد‌های استان در بخش‌های مختلف از عزم جدی بر تحقق بخشی سند چشم انداز برنامه توسعه استان تأکید کرد.

ناصری هم تأکید کرد که دانشگاه‌های سراسر کشور و به‌خصوص دانشگاه آزاد اسلامی باید پرچمداران جهاد تبین باشند.

انتصاب اردوان نجفی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بهبهان

انتصاب اردوان نجفی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بهبهان

 امام جمعه بهبهان، عالم به زمان بودن مردم و به‌خصوص قشر دانشجو را مهم‌ترین عامل خنثی سازی توطئه‌های دشمن علیه نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: تشخیص صیحح حق از باطل و عدم پیروی از برنامه‌ها و نقشه‌های دشمن همرا ه با اطاعت از، ولی فقیه زمانه باعث رستگاری انسان و جلوگیری از لغزش و گرفتارشدن در توطئه دشمنان خواهد شد و در این امر مهم با حضور و نقش آفرینی انقلابی جوانان و دانشجویان بسیار مهم و راهگشا خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری آنا، اردوان نجفی عضویت هیئت علمی گروه علوم پایه واحد بهبهان و معاونت علمی و فناوری و معاونت توسعه و منابع این دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارد.

 

 

بیشتر بخوانید:
تبدیل حکم سرپرست دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان به ریاست