2 زخمی در تصادف پژو و تریلی در زیدون

به گزارش خبرنگار بهبهانما، از زیدون سید ذبیح‌الله فرخنده‌زاده  از برخورد یک پژو با تریلی در جاده زیدون به سمت امیدیه خبر داد و اظهار کرد: صبح امروز در برخورد یک پژو با تریلی در جاده سردشت زیدون به سمت امیدیه دو نفر زخمی شدند.

وی تصریح کرد: در این تصادف، انحراف به چپ پژو باعث برخورد این خودرو با تریلی شد که دو نفر زخمی شدند و با همکاری اورژانس جاده‌ای سریعا به مرکز بهداشت و درمان سردشت جهت مداوا اعزام شدند.

سرپرست بخشداری زیدون در ادامه ضمن اشاره به کم عرض بودن جاده گفت: متاسفانه سال‌هاست که جاده زیدون به سمت امیدیه با خطرات زیادی جان مسافران و رهگذران و مردم بومی را در برگرفته است.

فرخنده زاده ادامه داد: به دلیل برخورد پژو با تریلی که حامل شن و ماسه بوده جاده ارتباطی سردشت زیدون به امیدیه برای دقایقی بسته شد، که با همکاری آتش نشانی و پلیس راه سریعا این محور بازگشایی شد.

سرپرست بخشداری زیدون یادآور شد: این محور یکی از محورهای خطرناک و پرتردد بین استان بوشهر و خوزستان بوده که در سال‌های گذشته حوادث ناگواری در این مسیر رخ داده است.

وی ادامه داد: متاسفانه عدم استانداردسازی جاده و شیارزنی محور امیدیه به سردشت حدفاصل بین روستای «شهری کهنه» تا کارخانه آسفالت کاظمی از سوی پیمانکار شرکت نفت و گاز آغاجاری در این مدت باعث حوادث و سوانح ناگواری شده است.

فرخنده‌زاده با اشاره به اینکه محور مذکور از سوی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری به منظور بهسازی و آسفالت مجدداً شیارزنی شده است افزود: متاسفانه به دلیل کمبود اعتبار این محور به حال خود رها شده است.

وی در پایان بیان کرد: انتظار می‌رود با توجه به حادثه‌خیز بودن محور امیدیه به سردشت زیدون که خسارات جبران‌ناپذیر مالی و جانی در برداشته، مدیران شرکت نفت هر چه زودتر نسبت به ترمیم و بهسازی و آسفالت محور مذکور اقدام کنند.

کد خبر : 4141