کم سابقه ترین حضور مردم بهبهان در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش پایگاه خبری بهبهان ما، راهپیمایی 22 بهمن امسال  بهبهان خالق صحنه هایی زیبا و به یاد ماندنی از حضور اقشار مختلف مردم  که به جرات اگر نتوان گفت بی نظیر ولی از حیث حضور گسترده مردم کم نظیر بود، حضور اقشار مختلف مردم از هر قوم و سلیقه شاید قابل توجه ترین نکته این رخداد بزرگ سیاسی فرهنگی بود.

حضور با صلابت و اقتدار آنهم در هوای آلوده نشان داد که این مردم هرجا و هر زمان که نظام نیاز به حضور آنها داشته باشد حاضرند و در این راه باد و باران و برف و خاک و سرما و گرما معنی ندارد. براستی اجر این رسالت مردمی  و این بزرگترین تجمع ساسی جهان چه می تواند باشد. پیام این شکوه عظیم برای

مسولین کشور چیست ؟

 

حجت الاسلام عبدالرضا ابوعلی، امام جمعه بهبهان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، با اشاره به این که حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه پرشور بود، ابراز داشت: در راهپیمایی 22 بهمن ماه همه اقشار جامعه حضور داشتند.

 

وی با بیان این که حضور همیشگی مردم پای آرمان های انقلاب و پشتیبانی از ولایت فقیه پیام بین المللی حضور مردم در راهپیامی 22 بهمن ماه بود، ادامه داد: ملت ایران از تهدید و تحریم ترسی ندارند و دشمنان باید حقوق مردم را به رسمیت شناسند.

 

حجت الاسلام ابوعلی با اشاره به این که دشمنان بدانند که ملت ایران به راه خود ادامه خواهد داد، بیان داشت: ملت ایران پیروز است و دشمنان او همواره شکست خواهند خورد.امام جمعه بهبهان با اشاره به این که ملت ایران با حضور پرشور خود در یوم الله 22 بهمن نشان داد که همواره در صحنه ها حضور خواهد داشت، بیان داشت: ملت ایران از حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه خسته نخواهند شد.

 

رییس شورای فرهنگ عمومی بهبهان با اشاره به نامساعد بودن جو این شهرستان ابراز داشت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه بسیار پرشور و گسترده بود.

 

وی با اشاره به این که نگاه کشورهای منطقه به ملت ایران و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن است، تصریح کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی دلگرمی برای مسلمانان منطقه و سبب باور آنها از برحق بودن راه انقلاب خواهد شد.

 

حجت الاسلام ابوعلی با بیان این که ملت ایران برای مسلمانان دنیا الگو است، ابراز داشت: ایستادگی ملت ایران در 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و جان فشانی ها در راه تداوم اسلام، الگویی عملی برای مسلمانان دنیا است.

 

امام جمعه بهبهان با اشاره به فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص رفع پدیده گرد و غبار خوزستان، ابراز داشت: مسؤولان استان باید نسبت به رفع پدیده گرد و غبار تلاش های خود را انجام دهند و برای رفع این مشکل باید برنامه ریزی، هم اندیشی و آسیب شناسی انجام شود.

 

رییس شورای فرهنگ عمومی بهبهان تصریح کرد: تداوم پدیده گرد و غبار سبب کاهش بهداشت مردم و افزایش بیماری های ریوی آنان خواهد شد.

کد خبر : 2242