کار رسانه جریان سازی است/ رسانه نباید وابسته به جناح و گروهی خاص باشد

به گزارش بهبهانما، عبد الله خیران پور در جمع رسانه های شهرستان بهبهان اظهار کرد: امروز نقش رسانه یک نقش برجسته و تثیر گذار است که می تواند خیلی از واقعیت ها را بیان و به روشنگری و آگاهی در جامعه بپردازد که این بسیار مهم است.
وی گفت: عمده پیشرفت هایی که امروز در این جهان رخ می دهد با سرعت بالا توسط رسانه اطلاع رسانی می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهبهان افزود: خیلی از اتفاقات و رخداد های امروز که توسط رسانه اطلاع رسانی می شود به دست تواند خبرنگارانی است که مخاطبین خود را بهره مند می کنند.
وی گفت: کار رسانه و خبرنگار جریان سازی در ابعاد مختلف در جامعه است که این امر در دنیا به جنگ نرم تبدیل شده است که نقش رسانه در این جایگاه بی بدیل نیست.
خیران پور ادامه داد: باید واقعیت ها و رخدادهای شهرستان بدون هیچ نگرش سیاسی و وابستگی خاصی به گروه و جناحی انعکاس داده شود.
وی یادآور شد: در این برهه از زمان که بسیار حساس است و انتخابات پیش رو را در آینده نزدیک داریم کار خبرنگاران و رسانه بسیار دشوار تر خواهد شد.
فرمانده ناحیه بهبهان خاطرنشان کرد: پرداختن به واقعیت های انتخاباتی و رعایت  ادب و آداب  رسانه ای در انتخابات در خبر ها و رسانه ها رعایت شود.
وی تصریح کرد: رسانه ها بداخلاقی و بدرفتاری های خود را کنار گذاشته و در چارچوب قانون اخبار را منعکس کنند تا مردم دچار تردید نشوند.
وی اضافه نمود: بسیج و سپاه شهرستان بهبهان هم در عرصه های مختلف مانند سازندگی ، محرومیت زدایی، کارهای فرهنگی، برگزاری یادواره ها،برنامه های تربیتی و روشنگری و آمادگی رزمی نیرو های بسیجی اقدامات بسیار خوبی در شهرستان بهبهان صورت داده است که می طلبد رسانه نقش خود را ایفاد کند .

کد خبر : 4046