چه افرادی به دنبال تغییر استاندار هستند؟

به گزارش بهبهان ما ، به نقل از رهیاب ، سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص نامه مجمع نمایندگان خوزستان به رییس جمهور در حمایت از استاندار گفت:نامه ای در حمایت از استاندار به رئیس جمهور نوشتیم چرا که بعضی جریان های سیاسی به دنبال تغییر مقتدایی هستند.

 

وی ادامه داد:بعضی از بزرگان خوزستانی در تهران که رنگ استان را سالها ندیده اند و فقط اینجا منافعی دارند ، برخی از اعضای ستاد انتخاباتی روحانی،مسئولان منطقه آزاد، جریان های اصلاح طلب تندرو و مشارکتی در خوزستان به دنبال این هستند تا گزینه مورد نظر خود را برای استانداری خوزستان روی کار بیاورند.

 

موسوی تاکید کرد:در این شرایط تغییر استاندار به ضرر استان است مقتدایی در طول این مدت زحمات زیادی کشیده است و همان کسانی که در گذشته زیرپای او را خالی کردند امروز هم برای مقاصد سیاسی دنبال همان کار هستند.

 

وی ادامه داد:با اینکه مقتدایی اصلاح طلب است و بنده اصولگرا هستم اما حمایت من از وی به خاطر این است که استان در این شرایط امکان جابه جایی استاندار را ندارد و او هم در این مدت انصافا زحمات زیادی کشیده است حتی برای منافع استان در برابر وزیر سینه سپر کرده است.

 

به گزارش بهبهان ما وزارت کشور چندی پیش تغییر استانداران فعلی را شایعه خوانده بود.

 

پایان خبر

کد خبر : 1924