پیام باذلی محبوب/ظریف، مصدق دوم+عکس

IMG-20150410-WA0010

 

به گزارش پایگاه خبری “بهبهانما”  باذلی محبوب فرماندار سابق شهرستان بهبهان در خصوص توافق هسته ای پیام تبریکی صادر نموده است ، متن زیر عینا از پایگاه خبری زیتون باز نشر می شود.

پیام مهندس باذلی محبوب در خصوص تفاهم تاریخی هسته ای

روز تابلویی است گرانمایه از نقاشی خداوند بر چهره زمین آنگاه که با تغییر فصل ها لباس سبز بهار می پوشند و بر چهره زیبای ملت لبخند می زنند همانگونه که نوروزه جزء جدا ناشدنی فرهنگ و تمدن باستانی و چند هزار ساله است امروز نیز روز بزرگ در تاریخ ملی ما خواهد ماند، توافق هسته ای ماه حصل رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاشها و مجاهدت های بی بدیل رییس جمهور محترم و تیم وزین هسته ای ، خاصه وزیر دانشمند جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف که منجر به بهروزی و آزادگی ملت بزرگ ایران خواهد گردید.

امروز این دستاورد عظیم را به مردم آگاه و نو اندیش بهبهان صمیمانه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم قدم های بعدی هم با موفقیت برداشته شود و یکبار دیگر فداکاری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تداعی و دل خانواده شهدا شاد شود.

شاید بتوان این توافق مهم را با گامهای فراموش نشدنی بزرگ مرد فرهیخته مرحوم دکتر مصدق در بخش ملی شدن صنعت نفت مقایسه کرد که هر دو از مفاخر ملی هستند ضمن تبریک این پیروزی بزرگ و ملی جا دارد از فرصت بدست آمده استفاده کرده و از تمامی دوستان و بزرگوارانی که در مراسم بزرگداشت مرحوم یدالل شفیعی با قدوم سبزشان تسلی بخش آلام آن خانواده عزیز بودند، تقدیر و تشکر نمایم. پیروز باشید و خرسند

کد خبر : 2689