نخستین جلسه شورای مشاوران فرماندار

به گزارش پایگاه خبری بهبهان ما، به نقل ازروابط عمومی فرمانداری بهبهان اولین جلسه شورای مشاوران فرمانداری برگزار شد.

 

در این جلسه که با حضور جناب آقایان : کورش مودت مشاور امور شهری و شوراها ، نعمت الله همراهی مشاور فرهنگی ، دولتی مختاران مشاور میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری ، بهمن خلیلی مشاور در امور آسیب های اجتماعی ، غلامعباس اسماعیلی مشاور در امور ورزش و جوانان ، غلامرضا طیب مشاور در امور مالیاتی ، هدایت الله درخشنده مشاور در امور سازمان های مردم نهاد ، بهروز زارع زاده مشاور در امور کشاورزی همچنین خانم نیره سعادتی مشاور بانوان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

 

در این جلسه همه مشاوران با بیان نقطه نظرات خود جلسه را آغاز نموده و بر لزوم برگزاری جلسات مکرر و منسجم شورای مشاوران جهت بررسی مسائل شهرستان تاکید کردند.همچنین از سوی مشاوران محترم فرماندار پیشنهاد شد یک نفر به عنوان دبیر شورای مشاوران و مشاور راهبردی فرماندار انتخاب و تعیین شود تا هماهنگی بیشتری در این خصوص بوجود آید.

 

در ادامه جلسه حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان با بیان اینکه نگاه ایشان به مشاور نگاهی سطحی و تشریفاتی نیست از مشاوران خود خواست تا با ارائه پیشنهادات درامدزا و راهبردی شهرستان را یک قدم به جلو ببرند.

 

فرماندار شهرستان با بیان اینکه بهبهان دارای منابع غنی و پتانسیل بالایی در همه ابعاد و زمینه ها می باشد گفت تلاش کنیم بدون نگاه و وابستگی به منابع دولتی در شهرستان ایجاد اشتغال و در آمد کنیم و شهرستان را به پیش ببریم.

 

ملک خدایی از همه مشاوران خود خواست تا در زمینه های کاری خود از افراد صاحب نظر و متخصص بهره برده و با برگزاری جلسات راهبردی بسته های توسعه ای و درامد زا ارائه بدهند.

 

در پایان حسین ملک خدایی اظهار امیدواری کرد تا با تکمیل شدن تیم مشاوران فرمانداری و برگزاری جلسات بعدی شاهد توسعه روز افزون شهرستان باشیم.

کد خبر : 2176