نتیجه جالب نبرد ساعت اپل با مخلوط کن!

به گزارش پایگاه خبری ” بهبهانما “، به نقل از خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از کالت او مک، تام دیکسون یکی از افرادی است که دوست داشت بداند آیا ساعت اپل آنقدر مستحکم است که در برابر یک مخلوط کن دوام بیاورد یا خیر.

به همین منظور او ساعت اپل را در درون یک مخلوط کن انداخت و از روند کار فیلم برداری کرد تا نتیجه این اقدام خود را به همه اطلاع دهد.

ساعت اپل برای مدت کوتاهی توانست در برابر مخلوط کن مقاومت کند و پس از مدت کوتاهی قطعات مختلف آن در هوا به پرواز درآمدند. در پایان هم دود سیاهی از ساعت خارج شد و قطعات کوچک آن در هوا پراکنده شدند.

معمولا برخی افراد علاقمند به فناوری در اولین روزهای عرضه یک محصول محبوب تلاش می کنند استحکام و پایداری آن را بررسی کنند و به همین منظور از روش های عجیب و غریبی برای آزمایش قدرت این محصولات و مقاومت آنها استفاده می کنند.

البته منتقدان این افراد می‌گویند ساعت اپل برای بسته شدن بر روی مچ دست و استفاده عادی طراحی شده و نه کوبیدن آن به در و دیوار یا هم زدنش با استفاده از یک مخلوط کن. بنابراین له شدن ساعت اپل در مخلوط کن نقطه ضعفی برای این محصول محسوب نمی‌شود.

کد خبر : 2976