نامه اعتراضی تاجگردون به وزیر نفت

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس در نامه‌ای به وزیر نفت ازآنچه بی‌عدالتی‌های صورت گرفته در موضوع استخدام در اداره حراست شرکت نفت گچساران می‌خواند، اعتراض کرد.

به گزارش بهبهان ما به نقل از ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، غلامرضا تاجگردون گفت: این اداره قرار است بدون اطلاع‌رسانی عمومی و خارج از مقررات اداری، نیرو جذب کند که این امر با نادیده گرفتن بسیاری از ارجاعات جنابعالی، وزیر سابق و دیگر مسئولین وزارت نفت است.

این نامه به شرح ذیل است؛

بسمه‌تعالی

برادر گرامی جناب آقای مهندس زنگنه

وزیر محترم نفت

باسلام،

احتراماً به استحضار می‌رساند با وجود تذکرات مکرر و خواهشهای دلسوزانه اینجانب در بحث بکارگیری نیروی انسانی، متأسفانه طی یک سال اخیر شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به صورت بی‌ضابطه، آکنده از تبعیض و ناعادلانه در قالب طرح دستور کاری، حجمی و… خارج از روال اداری و صرفاً بر اساس روابط شخصی و فامیل گرایی نسبت به جذب نیرو اقدام کرده است.

اخیراً مطلع شدم که مقرر است اداره حراست شرکت نفت گچساران بدون اطلاع‌رسانی عمومی و خارج از مقررات اداری نیرو جذب کند که این امر با نادیده گرفتن بسیاری از ارجاعات جنابعالی، وزیر سابق و دیگر مسئولان وزارت نفت است.

بدون شک مردم شریف گچساران و باشت تحمل چنین بی‌عدالتی را نخواهند داشت و این تبعیض برای اینجانب نیز غیرقابل‌ تحمل است زیرا نداشتن شغل برای جوانان حوزه انتخابیه ام درد است اما بدون شک تبعیض و بی‌عدالتی درد و رنج بیشتری را به آنان متحمل می‌کند.

بنابراین شایسته است ترتیبی اتخاذ شود تا تمامی نیروهایی که طی یک سال گذشته، خارج از روال اداری به کار گرفته‌شده‌اند احصاء و اصلاح شوند و با کلیه متخلفان برخورد قانونی صورت پذیرد.

همچنین از جنابعالی تقاضا دارم برای شفاف‌سازی اذهان عمومی، نسبت به پیگیری موضوع به‌صورت ویژه اقدام عاجل را مبذول فرمایید.

پیشاپیش از توجه ویژه جنابعالی در احقاق حق جوانان شایسته گچساران و باشت سپاسگزارم.

کد خبر : 1428