خبر ویژه: شجاعپوریان کاندیدای انتخابات مجلس می شود

به گزارش پایگاه خبری بهبهانما، چند ماه پیش دکتر شجاعپوریان نماینده اسبق بهبهان و عضو فعلی شورای شهر تهران در مصاحبه با روزنامه آرمان در پاسخ به سوالی در خصوص حضور خود در انتخابات مجلس آینده اعلام کرده بود که طبق قانون در صورتی که بخواهد در حوزه انتخابیه ای به جز تهران وارد انتخابات شود نیازی به استعفا از سمت فعلی ندارد و به این صورت علاقه خود جهت حضور در انتخابات مجلس را تلویحا اعلام کرده بود.

از همان وقت تا کنون گمانه زنی های زیادی مبنی بر حضور یا عدم حضور شجاعپوریان در انتخابات سال آینده مجلس از حوزه بهبهان صورت گرفت. جمعی از فعالان سیاسی شهرستان  -بویژه دیگر کاندیدای محترم- گمان حضور شجاعپوریان از حوزه انتخابیه بهبهان را دارند، حتی عده ای حضور ایشان در حوزه اهواز را هم بعید نمی دانند.

بهر صورت مصاحبه امروز عضو محترم شورای شهر تهران با پایگاه اطلاع رسانی تهران پرس تقریبا وضعیت حضور یا عدم حضور برخی از اعضای شورای شهر تهران در انتخابات مجلس را مشخص کرد.

محمد حقانی عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با تهران پرس، در پاسخ به این سوال که در آستانه انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی، آیا از میان اعضای شورای شهر، فردی برای شرکت در انتخابات کاندید خواهد شد و یا خیر اظهار داشت: بنده تا جایی که اطلاع دارم، تنها یک نفر از میان جمع اصولگرایان و اصلاح طلبان شورای اسلامی شهر تهران خود را آماده کاندیدا شدن برای انتخابات مجلس می کند.

وی در ادامه افزود:آقای شجاع پوریان عضو اصلاح طلب شورای شهر طبق برنامه هایی که ارائه داده است و اظهاراتی که در جلسات فراکسیون انجام داده است،به احتمال قوی از این سمت وارد مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که این احتمال وجود ندارد که آقای مسجدجامعی رئیس اسبق شورای شهر،به عنوان کاندیدای مردم تهران در انتخابات مجلس شرکت کند خاطرنشان کرد:خبرهایی حاکی از این است که ایشان به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری معرفی شوند که این خبر نیز به صورت غیر رسمی منتشر شده است.

حقانی در پاسخ به این سوال که آیا خود شما نیز در انتخابات مجلس شرکت خواهید کرد و یا خیر اظهار داشت:به هیچ عنوان در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت نخواهم کرد و سعی بر این خواهم داشت که به عنوان نماینده مردم تهران در شورای شهر تاثیرگذار مثبت باشم.

کد خبر : 3179