باشگاه خبرنگاران جوان:تیراندازی خونین در بهبهان ربطی به گروه‌های عزاداری ندارد/ عاملان تیراندازی در کمتر از 2 دقیقه دستگیر شدند

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،‌ روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه دو گروه عزادار که در گذشته با یکدیگر دچار اخلاف بودند، در منطقه بهبهان بر روی هم اسلحه کشیدند.
در این خبر آمده است، بر اثر این تیراندازی بین این دو گروه 6 نفر مجروح می‌شوند که جهت درمان به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.
سردار محمدرضا اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی خوزستان درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان،‌ گفت: هیچگونه گزارشی از تیراندازی بین گروه‌های عزاداری به پلیس ارسال نشده است و خبر فوق واقعیت ندارد.
تیرندازی افراد شرور در بهبهان
سرهنگ موسوی رئیس معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با رد تمامی شایعات در مورد درگیری در گروه‌های عزاداری و تیراندازی به عزاداران حسینی، عنوان کرد: حادثه روز گذشته در بهبهان مربوط به تعدادی از اراذل و اوباش و افرار شرور سطح منطقه می‌باشد که با اسلحه ساچمه‌ای یکدیگر را زخمی کردند.
وی عنوان کرد: در این تیراندازی 5 تن زخمی شدند و در کمتر از 2 دقیقه نیز 6 عامل اصلی این درگیری بازداشت و به مقر انتظامی منتقل شدند.
این مقام مسئول نیروی انتظامی خوزستان خاطر نشان کرد: یکی از عاملان این درگیری در حین فرار از دست پلیس توسط عوامل انتظامی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و مجروح شد.
به گفته سرهنگ موسوی، با حضور نیروی‌های انتظامی در سطح استان امنیت عزادارن به طور کامل حفظ شد و هیچ موردی از کوچکترین اتفاقات انتظامی گزارش نشد.

کد خبر : 4908