از شایعه تا واقعیت وانت پر از پول در بهبهان!

به گزارش پایگاه خبری بهبهان ما فرماندار بهبهان خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی منطقه مبنی بر واژگونی خودرو نیسان حامل کیسه های پول به ارزش 80 میلیارد ریال وجه نقد در جاده این شهرستان به رامهرمز را تکذیب کرد و گفت: این خبر صحت ندارد.

 

«حسین ملک خدایی» گفت: این شایعه چند روزی است که در فضای مجازی منتشر شده و صرف نظر از علت و انگیزه پخش این شایعه این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.

 

او گفت: عکس هایی در این خصوص نیز منتشر شده که قطعا مربوط به این حوزه نمی باشد.

 

فرماندار رامهرمز نیز در این خصوص گفت: این خبر شایعه است و حتی برای پیگیری های بیشتر این مساله از شهرستان های همجوار نیز موضوع دنبال شد.

 

«مصطفی سمالی» گفت: برخی منابع خبر داده اند که این اتفاق در یکی از استان های همجوار رخ داده است.

 

در پی درج خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر واژگونی نیسان حامل هشت میلیارد تومان وجه نقد، سرهنگ موسوی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان نیز این خبر را تکذیب کرد.

 

سرهنگ «رحمان موسوی» گفت: این خبر شایعه ای بیش نبوده و چنین موردی در جاده های استان خوزستان رخ نداده است.

 

در فضای مجازی در سه روز گذشته شایعه ای مبنی بر واژگونی یک خودرو نیسان با بار هشت میلیارد تومان پول متعلق به فردی بهبهانی در جاده بهبهان, رامهرمز که اکنون توسط کلانتری رامهرمز در حال بازجویی است، انتشار یافت.

 

در این ارتباط تصاویری نیز از واژگونی نیسان و کیسه های پول در فضای مجازی با این مضمون که تصاویر مربوطه توسط پرسنل پاسگاه سلطان آباد رامهرمز گرفته شده انتشار یافته است.

کد خبر : 2049