اختصاص 40 میلیارد تومان اعتبار به بزرگراه بهبهان-بابامیدان

به گزارش پایگاه خبری بهبهان ما به نقل از مهر، غلامرضا تاجگردون بعدازظهر شنبه در آیین بهره برداری از پایگاه امداد و نجات در جاده گچساران به بهبهان گفت: این جاده یک محور ملی و ترانزیتی است که استانهای شرقی کشور را به جنوب غربی متصل می کند.

وی بیان کرد: این محور بسیار پرتردد و آمار تصادف در آن بالاست که اجرای پروژه احداث چهارخطه گچساران به بهبهان با ۶۵ کیلومتر طول موجب کاهش تصادفات در آن خواهد شد.

تاجگردون وجود جاده های ایمن و در دسترس بودن امکانات و خدمات امداد و نجات را دو فاکتور اصلی برای کاهش خسارات جانی تصادفات رانندگی در جاده های پرتردد عنوان کرد و اظهار داشت: دولت و مجلس توجه ویژه ای به این مهم دارند و اعتبارات مطلوبی در راستای شتاب بخشی به پروژه های عمرانی تعریض و ایمن سازی جاده های کشور اختصاص یافته است.

تاجگردون همچنین بیان داشت: پایگاه های امداد و نجات جاده ای نقش مهمی در نجات جان آسیب دیدگان دارد و توسعه این پایگاهها در استان ضروری است .

به گزارش خبرنگار مهر، طرح پایگاه امداد ونجات جاده گچساران – بهبهان در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع از تیر امسال با دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار اجرا شد.

 

 

کد خبر : 2202