احمدی نژاد در سکوت رسانه ای+عکس

به گزارش پایگاه خبری بهبهانما، به نقل از فارس پنجمین روز مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران با حضور جمعی از مسئولان و مردم قرآن‌دوست کشورمان برگزار شد.

در این روز از رقابت‌ها حضور پرشور مردم مثال‌زدنی بود البته مسئولان نیز در نخستین روز شعبان‌المبارک در این محفل قرآنی حاضر شدند تا لحظات خود را با قرآن سپری کنند.

احمدی نژاد

حضور احمدی نژاد در سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم

در این بین، «محمود احمدی‌نژاد» رئیس جمهور سابق نیز در حاشیه سی‌ودومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم حضور یافت؛ البته حضور وی در سکوت رسانه‌ای بود چرا که هیچ‌گونه بازتابی نه تنها از رسانه‌های مجازی بلکه از صداوسیما نیز نداشت و حتی ویژه‌‌برنامه‌های شبکه قرآن و رادیو قرآن که به صورت مستقیم در سالن مسابقات بین‌المللی قرآن کریم این رقابت‌ها را منعکس می‌کردند از این حضور سخنی به میان نیاوردند.

احمدی نژاد2

حضور احمدی نژاد در سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم

هنگامی که «محمود احمدی‌نژاد» در سالن اجلاس سران حاضر شد جمعی از مردم دور وی جمع شدند و عده‌ای دلیل این تجمع را نمی‌دانستند تا اینکه وی در جایگاه مسئولان قرار گرفت و از محفل قرآنی استفاده کرد.

استقبال از احمدی‌نژاد آنقدر پرشور بود که خروج وی از سالن حدود 20 دقیقه طول کشید چرا که بسیاری از مردم دور وی جمع شده بودند و خواسته‌های خود را مطرح می‌کردند.

کد خبر : 3132